Rapid – FCSB 4-0. Victorie rasunatoare a giulestenilor, pe Arena Nationala, in fata a 43.000 de spectatori

publicat 2024-03-10 03:00:15 (Money.ro)

Rapid – FCSB 4-0. Victorie rasunatoare a giulestenilor, pe Arena Nationala, in fata a 43.000 de spectatori Rapid – FCSB s-a terminat cu victoria rasunatoare a giulestenilor, scor final 4-0, sambata seara. Partida Rapid Bucuresti-FCSB s-a disputat pe Arena Nationala si a fost castigata de gazde, 4-0. Scorul a fost deschis in minutul 33 de Paul Iacob, iar Albion Rrahmani a marit avantajul in minutul 53. Ermal Krasniqi a inscris in minutul 74 pentru […]Articolul Rapid – FCSB 4-0. Victorie rasunatoare a giulestenilor, pe Arena Nationala, in fata a 43.000 de spectatori apare prima data in Money.

Alte stiri de la Money.ro:

Profitul net al Hidroelectrica a scazut cu 23%, in primul trimestru al anului, la 1,326 miliarde lei, iar productia de energie cu 3%
Caciu: "Avem evaziune foarte mare"
Ministrul Investitiilor, Adrian Caciu: Salariul mediu net a depasit 1000 euro pe luna, ajungand la 1043 euro in valoare nominala / Este momentul ca nivelul median al salariilor angajatilor romani sa se ridice si el iar mijlocul scalei salariale
INS: Produsul Intern Brut in trimestrul I 2024 a fost, in termeni reali, mai mare cu 0,5%, comparativ cu trimestrul IV 2023
Ponta: "Sa dam sistemul Patriot ucrainenilor, dar nu pe banii nostri"
El e romanul care vrea sa-l invete judo pe Eminem
Accel, un investitor timpuriu in Facebook, a atras fonduri de 650 de milioane de dolari pentru a investi in startupuri europene si israeliene
ANAF face seminarii online pentru completarea Declaratiei unice
Ciolacu: "Sustenabilitatea pentru Romania impune pensii private"
Preturile petrolului au scazut marti, dupa ce date proaspete din SUA au indicat ca inflatia ramane persistenta
Operatorul de cinematografe AMC din SUA a atras fonduri de 250 de milioane de dolari; actiunile au crescut marti cu 90%, pe un nou val de interes pentru meme
Tottenham - Manchester City 0-2! "Cetatenii", pas urias spre titlul din Premier League! Radu Dragusin a fost titular
Marcel Ciolacu, despre sistemul Patriot pentru Ucraina: „O eventuala decizie a Romaniei deranjeaza foarte mult Moscova”
Tragedie pe calea ferata, in Ploiesti. Un barbat a fost lovit de tren, la Gara de Vest
Alphabet a prezentat marti functii de inteligenta artificiala incluse in afacerile sale, inclusiv un chatbot Gemini mai performant si imbunatatiri ale serviciului sau de cautare

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.